Skip to content

Stage alert! Are you our next content creative?

Stage alert! Are you our next content creative?

Voor september 2022 zijn wij op zoek naar een enthousiaste, creatieve & forward-thinking stagiair(e). Word je enthousiast van het creëren van content voor social media? Heb je een vlotte pen voor het schrijven van ijzersterke blogs en nieuwsbrieven? Word je blij van het bedenken en ontwikkelen van toffe campagnes en marketingmiddelen? Dan willen we je graag in ons team hebben!  

Stage bij 55 Creative Business school

55 Creative Business School is de best-connected Fashion & Creative Business School van Nederland. We bieden diverse opleidingen zoals de jaaropleiding Allround Styling, jaaropleiding Branding & Business, een tweejarige opleiding Creative Business en verschillende korte cursussen.

Tijdens deze stage verzorg je de dagelijkse content tijdens de lessen, fotoshoots en masterclasses van vooraanstaande namen uit het vak. Je hebt een goed gevoel voor stijl en spot als eerste de nieuwste trends. Wij bieden een dynamische werkplek, een gezellig team om mee te werken en een kijkje achter de schermen bij 55 Creative Business School.

Wat ga je doen

Bedenken en maken van content voor onze social media accounts .

 • Schrijven en versturen van nieuwsbrieven.
 • Meedenken met creatieve projecten en acties.
 • Creëren en vormgeven van marketingmiddelen en campagnes.
 • Fotograferen en filmen tijdens lessen, masterclasses en fotoshoots.
 • Video creatie en editing.

Gewenst profiel

 • Je zit boordevol ideeën en kan deze ook uitvoeren (tekst + beeld).
 • Je spreekt en schrijft vloeiend Nederlands en hebt een vlotte pen.
 • Minimaal HBO werk- en denkniveau.
 • Je kunt je goed verplaatsen in wat onze doelgroep aanspreekt.
 • Een pre: je bent dol op photoshop en indesign en vindt het leuk om video’s te editen.
 • Flexibel inzetbaar (incidenteel ook op avonden en zaterdagen beschikbaar).

PERIODE

Fulltime stage voor minimaal 5/6 maanden. Per september 2022 beschikbaar.

SOLLICITEREN?

Ben je klaar voor een uitdagende stageplek binnen een enthousiast en gezellig team, waar je jezelf op professioneel vlak kan ontwikkelen? Stuur dan, o.v.v. “Creative Content stagiair(e)”, een mail inclusief motivatie, CV en foto naar hello@55creativebusinessschool.nl.

Other stories
Other stories
It's graduation day!!

It's graduation day!!

Na een fantastisch schooljaar bij 55 nemen onze studenten hun diploma in ontvangst. Stralende gezichten, trotse familie en vrienden, een…
Start jouw opleiding of cursus met €1.000. subsidie

Start jouw opleiding of cursus met €1.000. subsidie

Zo voordelig mogelijk een opleiding of cursus volgen aan 55 Creative Business School? Dan hebben wij goed nieuws voor je!…
HOP ON BOARD: COMMUNICATIE STAGIAIRE

HOP ON BOARD: COMMUNICATIE STAGIAIRE

Beschik jij over een goed organisatorisch vermogen? Ben jij communicatief sterk en proactief? Ben je klaar voor een uitdagende maar…
55CreativeBusinessSchool_Masterclass_LizzyPerridon_1

Before you go

Elke maand het laatste nieuws over de 55 Creative Business School ontvangen? Laat hier je gegevens achter, dan houden wij je op de hoogte van nieuw lesaanbod, online cursussen, exposities en andere activiteiten van 55 Creative Business School.