Skip to content

Les van stylist Fred van Leer

Les van stylist Fred van Leer

Fred van Leer heeft eigenlijk geen introductie nodig. Deze bekende stylist is een persoonlijkheid geworden dankzij zijn brede lach en gevoel voor humor. Maar Fred van Leer is

daarnaast ook een ster in zijn vak. De stylist weet meerdere theaterzalen uit te verkopen en bekende Nederlanders iedere keer weer te voorzien van een geweldige look. Ja, die Fred is van alle markten thuis. Wij wisten hem namelijk ook te strikken voor een aantal masterclasses op onze school.

Tijdens de jaaropleiding Allround Mode Styling krijgen de studenten les van verschillende professionele docenten. Daartoe behoren ook masterclasses van bekende stylisten, zoals Fred van Leer. En dat is erg interessant, want Fred heeft tijdens zijn carrière de nodige ervaring opgedaan, die hij met plezier deelt met de Style School studenten.

Ambieer jij ook een carrière in de mode? Lees meer over de jaaropleiding Allround Mode Styling.

Other stories
Other stories
Results: editorial shoot Fashion & Media Styling

Results: editorial shoot Fashion & Media Styling

Bij de cursus Fashion & Media Styling gaan de cursisten beelden stylen voor High End Fashion Magazines en doen ze…
Work with David Laport @ Fashion Week

Work with David Laport @ Fashion Week

Als student met een passie voor mode, heb je vast wel eens gedroomd om backstage te werken bij Fashion Week.…
Vrijwerk shoot van Eva

Vrijwerk shoot van Eva

Tijdens de jaaropleiding Allround Styling krijgen de studenten als laatste opdracht om hun eigen shoot van A tot Z te…
55CreativeBusinessSchool_Masterclass_LizzyPerridon_1

Before you go

Elke maand het laatste nieuws over de 55 Creative Business School ontvangen? Laat hier je gegevens achter, dan houden wij je op de hoogte van nieuw lesaanbod, online cursussen, exposities en andere activiteiten van 55 Creative Business School.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.